Recenzie Google

Peter Tomov
Peter Tomov
21:12 14 Feb 18
9 pool tables, electronic darts, 1 or 2 foosball tables non-smoking, pizza isn't great, but it'll do in a crisis.
Marcel Louda
Marcel Louda
12:43 06 Dec 17
Great food, in most of the time.
Vojto Bil
Vojto Bil
08:03 05 May 18
Konecne....Lepsi billiard v meste nemame a je to vidiet na tom, ze cakate v rade na volny stol..Ponuka super a maju uzasny hamburger. Stoly su udrziavane a spickove. Niektore osoby su z obsluhy menej privetive ale ostatni su spickovi. Som rad ze po zruseni v krasnanoch si nasli taketo super miesto.
Milada Plskova
Milada Plskova
18:15 14 Mar 18
Prostredie super, je tam 10 biliardových stolov, šípky aj stolný futbal. Viac miesta medzi stolmi by bolo fajn, ale nestalo by sa, že by sme si zavadzali z okolitými stolmi aj keď par krát sme museli počkať na hráčov z vedľajších stolov aby zahrali svoj štuch. Nefajčí sa tu čo je fajn. Večer sa dá parkovať v okolí podniku aj keď parkoviská sú vyhradené, cez neviem ako je to tam s parkovaním. Bohužiaľ tento biliardový club sa ťachšie hľadal, keďže na internete je adresa Mlynské nivy 54, ale reálne podnik je na Plynárenskej 6 oproti Ševt predajni, keby som tam nezavolala tak by sme to ani nenašli. Obsluha príjemná. Podávajú aj snacky a pizzu, ale keďže som nejedla neviem zhodnotiť.
pavol kovacs
pavol kovacs
06:58 25 Mar 18
Vela biliard stolov, len priestor medzi nimi je maly, takze v pripade ze je plno si celkom casto zavadzate s ostatnymi. Jedlo je skoro priemer. Obsluha ok. Ked boli plno obsadene stoly bol vcelku takzy, vydychany vzduch. Ceny priemer.
See All Reviews